Strona Główna    Linki    Kontakt    Szkolne Schronisko Młodzieżowe 22-10-2020 13:41:31
 
Nawigacja
Strona Główna
Kadra pedagogiczna
Dla Rodziców
Galeria
Plan dnia
Koszty
Regulamin internatu
O nas
Informacje o internacie
Z historii internatu
Nasze pasje
Fotografia
Origami
Rekrutacja
Zasady rekrutacji
Dokumenty do pobrania
Kontakt
ul. Tysiąclecia 15a
19-100 Mońki
tel. (0-85)716-25-24
intermon@interia.pl
WYJAZD NA LODOWISKO
5.12.2017r. grupa wychowanków razem z p.A.Kuczyńską wyjechała na lodowisko do Białegostoku. Tym razem były to same dziewczęta. Umiejętności łyżwiarskie były zróżnicowane, ale to nie przeszkadzało nikomu dobrze się bawić.
ANDRZEJKI
Ostatni dzień listopada tradycyjnie jest dniem wróżb andrzejkowych. Przed zabawami z wróżeniem dziewczęta przedstawiły scenkę kabaretową "O dziewczynce zwanej Kopciuszkiem". Potem były wróżby. Chociaż w tym roku to chyba bardziej zainteresowani swoją przyszłością byli chłopcy.
NOWY ZARZĄD MRI
30.11.2017r. Karolina Łempicka przedstawiła skład nowego zarządu MRI. Do współpracy zaprosiła Annę Okulczyk, Annę Topczewską i Krystiana Kunowskiego.
Wcześniej jednak p.Kierownik podziękowała ustępującej MRI za ich całoroczną pracę. Dziewczęta otrzymały dyplomy i drobne upominki. Magda Kotuk jako przewodnicząca MRI, w krótkim wystąpieniu przedstawiła dokonania Samorządy w poprzedniej kadencji.
Dziękujemy im za całoroczną pracę, a nowemu Zarządowi życzymy wielu sukcesów.
PROFILAKTYKA ZDROWOTNA
28.11.2017r odbyło się spotkanie z p.Barbarą Iwanicką pielęgniarką nadzorującą i koordynującą medycynę szkolną. Tematem spotkania była Profilaktyka zdrowotna. Wychowankowie (oddzielnie dziewczęta i chłopcy) wysłuchali informacji na temat zdrowego odżywiania się, higieny i innych spraw związanych ze zdrowiem.
WYBORY DO MRI
28.11.2017r. odbyły się Wybory do Zarządu Młodzieżowej Rady Internatu. Po ubiegłotygodniowej debacie, która była okazją do poznania kandydatów, każdy z wychowanków oddał swój głos na wybraną przez siebie osobę. Wybory wygrała Karolina Łempicka i to ona, zgodnie z naszą ordynacją wyborczą, ogłosi w ciągu tygodnia skład nowego Zarządu. Gratulujemy Karolinie i życzymy jej samych sukcesów.

Zdjęcia

DEBATA PRZEDWYBORCZA
20 listopada odbyła się w naszym internacie Debata Przedwyborcza Kandydatów do Zarządu Młodzieżowej Rady Internatu. Ania i Karolina z 202, Ania i Paulina z 218 oraz Krystian ze 121 prezentowali swoje mocne strony i pomysły na dobre zmiany. Kandydatom gratulujemy fajnych wystąpień , a Klaudii dziękujemy za fantastyczne zdjęcia. Już wiemy, kto jest naszym internackim fotografem.

Zdjęcia

DZIEŃ EDUKACJI W INTERNACIE
17.10.2017r. świętowaliśmy w internacie Dzień Edukacji Narodowej. Wśród zaproszonych gości obecny był p. dyrektor Krzysztof Falkowski, wychowawcy oraz obecni i byli pracownicy internatu.
Na początku p. kierownik Dorota Filewicz serdecznie powitała gości. Następnie ster przejęła Młodzieżowa Rada Internatu oraz wychowankowie, Były więc życzenia, scenka kabaretowa, oraz kwiaty wykonane przez młodzież.
POWITANIE PIERWSZOKLASISTÓW 14.09.2017r.
Zgodnie z naszą internacką tradycją, pierwszą wspólną uroczystością dla wszystkich mieszkańców internatu jest powitanie pierwszoklasistów. Podczas zabaw integracyjnych jest okazja bliżej poznać nowe koleżanki i nowych kolegów. Humory wszystkim dopisywały. Na zakończenie, pierwszoklasiści po złożeniu przysięgi otrzymali pamiątkowe dyplomy. A wieczorem dla osób, które lubią tańczyć odbyła się dyskoteka.

ZdjęciaZACZYNAMY
Nowy rok szkolny w naszym internacie zaczął się tradycyjnie spotkaniem z rodzicami pierwszoklasistów i wychowanków którzy po raz pierwszy zamieszkali w internacie.
Rodzice mieli okazję poznać wychowawców, którzy będą opiekować się ich dziećmi, zobaczyć warunki w jakich będą mieszkać oraz zostali zapoznani z regulaminami i zasadami obowiązującymi w placówce.
WWITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2017/18
Zakwaterowanie uczniów klas pierwszych3.09.2017r. od godz. 15,00

Spotkanie organizacyjno – informacyjne dla Rodziców / Opiekunów / wychowanków przyjętych do internatu po raz pierwszy 3.09.2017r. o godz. 15,30.

Zakwaterowanie uczniów klas: II - IV3.09.2017r. od godz. 17,00
Kierownik i Wychowawcy Internatu
Rekrutacja uzupełniająca
Uczniowie ZSOiZ zainteresowani zamieszkaniem w internacie mogą jeszcze składać wnioski w sekretariacie szkoły przy ul. Tysiąclecia 15 do 25 sierpnia 2017r. Druki do pobrania na stronie internetowej w zakładce Rekrutacja lub w sekretariacie szkoły. Ogłoszenie listy przyjętych 28 sierpnia 2017r. godz. 11,00. Zapraszamy.
Strona 2 z 10 < 1 2 3 4 5 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 4
Nieaktywowany Użytkownik: 157
Najnowszy Użytkownik: MSz
 

Copyright © 2004-2011 by internat.

Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2011 by Nick Jones.

Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.